KONST / Litografier / Färglitografi 12453653
nr 1245 3653
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Spanien. Signerad, numrerad 250/250. Motivet: 44x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:05:33
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson